Karl Axel Persson färglitografi
2017-05-06
459877
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson, 197/375, färglitografi, bildyta ca 39x53 cm