Johan Scott
2017-05-07
459858
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
JOHAN SCOTT (född 1953): Utan titel, signerad och daterad J. Scott -89, tusch på polyesterfilm, 36x42 cm
PROVENIENS: Galleri Gunnar Olsson, Stockholm