Gary Kuehn
2017-05-09
459786
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
GARY KUEHN (USA, född 1939): Utan titel, blandteknik, signerad och daterad 1974, aluminiuplåt och collage, ca 53x77 cm