Ulf Trotzig
2017-05-09
459769
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ULF TROTZIG (1925-2013): Landskap, enligt uppgift målad på Öland 1963, signerad Trotzig, olja på duk, ca 55x65 cm.