Petter Thoen färglitografi
2017-05-05
459730
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Clark Kent", signerad Thoen, numrerad 45/295, färglitografi, bladstorlek ca 32 x 46 cm