Hjalmar Strååt
2017-05-05
459687
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HJALMAR STRÅÅT (1885-1971), Konstnärsporträtt, olja på pannå, signerad Hj Strååt, ca 49x34 cm