Helge Zandén
2017-05-05
459685
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HELGE ZANDÉN (1885-1972): Landskap med solnedgång, signerad Helge Zandén, olja på duk, 48x51 cm, ej ramad