Ulrica Hydman Vallien akvarell
2017-05-05
459587
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN, figurkomposition, signerad Ulrica HV, akvarell, ca 40,5 x 30,5 cm