Skål silver Egypten
2017-05-12
459571
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, silver, 1900-tal, Egypten, bottenstämplad, dekor med figurer och symboler i relief, höjd 7, diameter 12 cm