Modell pastell 1900-tal
2017-05-05
459545
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sittande dam, otydligt signerad, pastell, 56x41 cm
Veck