Färglitografi hästmotiv
2017-05-11
459544
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, färglitografi med hästmotiv, numrerad och signerad 19/100, otydlig signatur, 65x49 cm