Ikon
2017-05-04
459510
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, S:t Göran och draken, Ryssland, 1800/1900-tal, möjligen tempera och olja på pannå, ca 20 x 18,5 cm
Omfattande krackelyrer möjligen orsakade av bitumiös färg.