Johan Petter Johansson
2017-05-07
459467
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JOHAN PETTER JOHANSSON, arbetslampa, "Triplex", bemålad, märkt Triplex Pendel Patent Made in Sweden, utdragbar
slitage, smärre bucklor