Aladåbform kaffekannor i koppar
2017-05-04
459453
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALADÅBFORM, KAFFEKANNOR, 2 st., koppar, 1800-tal, höjd ca 17,5-25 cm
PROVENIENS: Inga-Britta Lindh