Skrin silver
2017-05-03
459354
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIN, silver, 1900-talets första hälft, svenska importstämplar, inredning i trä, lock med monogramgravyr, graverad datering 19 10/12 26, på kulfötterlängd ca 20 cm, total vikt ca 860 g