Olle Bonnier färglitografi
2017-05-03
459319
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad O Bonnier, EA I/X, färglitografi, 38x57 cm