Olle Bonnier färglitografi
2017-05-03
459318
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad O Bonnier, 20/100, färglitografi, ca 38x58 cm