Olle Bonnier
2017-05-03
459317
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIER (1925-2016): Komposition, signerad O Bonnier, 129/150, färglitografi, ca 25x77 cm