Dörröverstycke
2017-05-03
459314
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
DÖRRÖVERSTYCKE, 1700-tal, kurtiserande par, olja på duk, totalmått ca 55x150 cm