Angelica Wiik
2017-05-03
459283
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Badande kvinna, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, numrerad 272/290, bladmått ca 61 x 42,5 cm, oramad