Angelica Wiik
2017-05-10
459281
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Jazzhjärta, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, numrerad 272/290, bladmått ca 61x42,5 cm, oramad