Taklampa jugend
2017-05-03
459226
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, tidigt 1900-talet, jugend, elektrifierad, stomme i patinerad koppar med dekor av blomster, kupor i frostat glas, höjd ca 80, diameter 40 cm
Visst slitage, el i behov av översyn