Skulptörverktyg
2017-05-03
459200
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTÖRVERKTYG, 15 dlr, 1900-talets mitt, i schatull, schatullets mått ca 10x46x17 cm
Bruksslitage