Erik Tryggelin oljemålning
2017-05-03
459188
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Vadstena, signerad och daterad E Tryggelin Vadstena 9/7 1949, olja på pannå, 10 x 14 cm