Lavacamé 1800-tal
2017-05-03
459182
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LAVACAMÉ, 1800-tal, mansfigur i relief, tidigare sannolikt med montage för brosch/hänge, höjd ca 5,5 cm, ask märkt Möllenborg
Skada/nagg