Madeleine Pyk
2017-05-03
459157
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Egyptiska fåglar, signerad M Pyk samt betitlad och daterad 1971, akvarell på papper, bladmått ca 17x25 cm