Fat Kina 1700-tal
2017-05-03
459135
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAT, 2 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekor i underglasyrblått, längd ca 27-29 cm
Nagg, kantretusch