Severin Nilson oljemålning
2017-05-12
459051
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918): Älggräs, signerad Severin Nilsson, olja på pannå, ca 37x27 cm