Lars Norrman oljemålning
2017-05-02
459002
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Gitarrspelande flicka, signerad Lars Norrman, olja på pannå, ca 50x60 cm