Matta 1950-tal
2017-05-02
458937
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, ull, 1950-tal, geometriskt mönster, brun botten med gula och svarta ränder, ca 210x125 cm
Smärre slitage