Joakim Allgulander
2017-05-04
458882
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Panorama", signerad och numrerad Joakim Allgulander 52/150, färglitografi, bladmått 58x81 cm