Hiroshige, japanska träsnitt
2017-05-07
458871
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANDO HIROSHIGE (1797-1858): ur Famous places of Edo, utgivare Yamadaya Shojiro 1853, 22x33 cm, oramad
Fäst i övermarg, fläck, lagningar, slitage