Hiroshige träsnitt
2017-05-07
458860
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANDO HIROSHIGE (1797-1858): diptyk: Kvinnligt sällskap i båt, 35x48 cm, oramad
Fäst i vänstermarg, fläck, slitage, lagning