Ulrica Hydman Vallien
2017-05-03
458856
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad, pt, färglitografi, bildyta ca 36x48 cm