Lockurna
2017-05-02
458853
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LOCKURNA, porslin, Kina, 1900-tal, oxblodsglasyr, höjd ca 31 cm
Mynningen med lagning