Klubbat för:
21 000 SEK
Schätzwert
20 000 SEK
Beschreibung
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Ljusa Plador", matta, formgiven 1933, röllakan, signerad AB MMF, 230x153 cm
Zustandsbeschreibung
smärre/obetydligt slitage
458744
2017-05-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner