Märta Måås Fjetterström Ljusa Plador

Klubbat för:

21 000 SEK

Schätzwert

20 000 SEK

Beschreibung

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Ljusa Plador", matta, formgiven 1933, röllakan, signerad AB MMF, 230x153 cm

Zustandsbeschreibung

smärre/obetydligt slitage

458744

2017-05-09