Salongsbord nyrokoko
2017-05-01
458729
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALONGSBORD, nyrokoko, 1800-talets slut, fanerade med mahogny, utdragbart, höjd ca 77, 122x86 cm
Slitage, iläggskivor saknas, ytmärken, fläckar