Skåp
2017-05-01
458728
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, med lådor och uppsats, omkring 1900, fanerade med mahogny, besalg i mässing, höjd ca 152, 76x43 cm, nyckel finns
Smärre slitage