WA Bolin supkalkar silver
2017-05-01
458675
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
WA BOLIN, supkalkar, 12 st, silver, Stockholm ca 1950-tal, höjd ca 12,5 cm
Smärre bucklor/slitage