Sminkdosor
2017-05-01
458664
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SMINKDOSOR, 2+1 st, 1800-talets första hälft, förgylld metall, höjd ca 3,5 cm