Bordsarmaturer brons
2017-05-01
458660
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSARMATURER, 1 par, brons, 1800-talets slut, senempirestil, skärmar i plåt med dekor i guld, höjd ca 60 cm, monterade på träplattor
Elen borttagen, träplattorna sneda, stötskador