Vas bordslampa cloisonné
2017-04-30
458624
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, cloisonné, total höjd 30-36 cm
Slitage