Nils Tydén Stockholmsmotiv
2017-05-01
458601
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NILS TYDÉN (1889-1976): "Skymning vid färjeläget, Slussen", signerad N Tydén, olja på pannå, 21x27 cm