Bordslampor
2017-04-30
458588
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1960-tal, teak med inläggningar i glas, höjd inkl skärm 56 cm
Slitage, olika skrämar