Charlotte Scharrer akvarell
2017-04-30
458557
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CHARLOTTE SCHARRER (1900-talets början): danserska, art deco-modell, akvarell och tusch på papper, signerad Charlotte Scharrer, bladmått 24,5x25 cm