Bo Notini
2017-04-30
458555
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BO NOTINI, vägglampor, Glössner & Co., Stockholm 1940-tal, 1 par, kupor i klarglas med blästrad dekor av figurer, höjd ca 35 cm
Visst slitage