Erik Olson färglitografi
2017-04-30
458552
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK OLSON (1901-1986): potatisskörd, signerad och daterad Erik Olson 1950, 191/260, färglitografi, 46x54 cm
Skador: Något gulnad
Fläckar, gulnad