Reinhold Ljunggren färglitografi
2017-05-01
458547
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006):Motiv från Trosa, signerad R. Ljunggren, PT, färglitografi, ca 33x41 cm
PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen