Cecilia Sikström
2017-04-30
458539
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CECILA SIKSTRÖM (född 1962): Vilande, signerad Cecilia Sikström, 138/300, färglitografi, 38x39 cm