Färglitografi Peter Dahl
2017-04-30
458530
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Fgurkomposition, färglitografi, signerad Peter Dahl- 85, 64/450, bildstorlek ca 53x38 cm.